Vodoinstalatérské, topenářské a servisní práce


Tepelná čerpadla se slevou 20%

Dodávka a certifikovaná instalace tepelného čerpadla na klíč. Zajistíme kompletní instalaci, servisní spuštění, registraci k záruce, záruční a pozáruční servis. Žádost a vyřízení dotace pro tepelná čerpadla zajišťujeme zcela ZDARMA. Tepelná čerpadla DAIKIN a SINCLAIR nyní dodáváme s akční slevou 20% a dotací až 180 000 Kč.

Modernizujte své vytápění výhodně a bez zbytečných starostí.

Solární a fotovoltaické systémy

Provádíme komplexní instalace solárních kolektorů a fotovoltaických panelů SolaX, CosmoSOL a LONGI Solar. Instalujeme systémy FVE, FVS a další. Snižte své energetické náklady na elektřinu a teplo s naší odbornou instalací a poradenstvím.

SOLÁRNÍ SETY

Starý kotel za nový

Přemýšlíte o výměně starého kotle za nový? Nabízíme kompletní návrh a instalaci ideálního kotle pro vaše potřeby vytápění a ohřevu vody. Ať už preferujete kotel na tuhá paliva (pelety, dřevo, uhlí), elektrokotel, nebo kondenzační plynový kotel, zajistíme vám efektivní řešení. Přechod na nový kotel s námi znamená pohodlí, úsporu a ekologický přístup.

Krbová kamna, vložky a výměníky

Dodáváme a instalujeme krbová kamna a vložky na pelety, dřevo i uhlí předních výrobců. Objednejte si naše služby pro teplejší a útulnější domov.

Prohlédněte si designová krbová kamna BLAZE HARMONY ELEMENT & SPIRIT

Podlahové vytápění

Kompletní řešení podlahového vytápění. Zajistíme efektivní a úsporné vytápění pro váš domov s minimálními nároky na údržbu. Nechte se hýčkat teplem, které vychází přímo z podlahy vašeho domova.

Instalace a výměny ohřívačů vody

Instalace a výměny zásobníkových a průtokových ohřívačů vody. Dosluhuje vám stávající bojler? Poskytneme vám rychlé a efektivní řešení. Nabízíme široký výběr ohřívačů od předních výrobců, přizpůsobených vašim potřebám a preferencím.

Klimatizace

Nabízíme kompletní dodávku a instalaci klimatizačních systémů, včetně záručního a pozáručního servisu. S naší instalací získáte nejen ochlazení během horkých dnů, ale i jistotu spolehlivého servisu. Užijte si domov plný svěžesti a komfortu s klimatizací DAIKINSINCLAIR.

Změkčování, úprava a filtrace vody

Dodávka a instalace změkčovacích a filtračních stanic TRINNITY, IVAR, Viessmann, COMAP, Honeywell. Zajímá vás kvalita vaší vody?Zjistěte jak je na tom vaše užitková a pitná voda. Objednejte si u nás měření tvrdosti vody a získejte jasné odpovědi.

OBJEDNAT MĚŘENÍ TVRDOSTI VODY

Rozvody topení

Profesionální služby v oblasti návrhu, instalace a údržby rozvodů topení pro domácnosti i komerční objekty.

Rozvody vody a odpadů

Instalace, rekonstrukce a servis rozvodů studené a teplé vody a odpadních systémů. Poskytujeme rychlé a efektivní řešení s důrazem na kvalitu a dlouhou životnost.

Kanalizace a přípojky

Provádíme kompletní realizaci přípojek pro kanalizace, vodovody a ostatní inženýrské sítě. Bezpečně, efektivně, spolehlivě.

Koupelny

Prodej, dodávka a montáž zařizovacích předmětů koupelen.

Rychlé havarijní opravy

Urgentní opravy, poruchy, havárie a servis. Ceník pro havárijní výjezdy naleznete zde.

HAVARIJNÍ LINKA 605 378 916

Vodoměry a měřiče tepla

Dodávka a montáž bytových, domovních a průmyslových vodoměrů.


Speciální nabídka -20%

Na všechna tepelná čerpadla DAIKIN a SINCLAIR. Nechte si zaslat nabídku ještě dnes!

Zimní období: Rychle a bez výpadku topení!

Výměny a servis pomocí zmrazovače potrubí

Elektrický zmrazovač potrubí umožňuje opravu nebo výměnu částí topného systému bez nutnosti vypouštění vody z celého systému! Tato metoda se hodí zejména v situacích, kdy není možné nebo praktické odstavit celý systém, například v bytových domech nebo v zimním období.

Na co se zmrazovač potrubí používá?

→  Výměna radiátorů a jejich částí

→  Opravy a úpravy sekcí potrubí

→  Výměna měřících a regulačních armatur (ventily, termostaty, tlakoměry, vodoměry)

→  Rozšíření stávajícího topného a vodovodního systému

→  Servisní údržba